Instagram

niedziela, 21 kwietnia 2013

tydzień 13

W tym tygodniu byłam dosyć zajęta.W środę miałam trzeci egzamin z niderlandzkiego, więc do tego dnia głównie się uczyłam. Później w środę, po oddaniu kartek, leciałam na występ stand up komedianta (po francusku!) Jestem z siebie dumna, zrozumiałam i się śmiałam :)
Wiosna przyszła i się zadomowiła. Wszystko zaczyna kwitnąć!
 
This week was kinda busy - on Wednesday I was writing my third Dutch exam. So before that day I was mostly studying. Spring finally is in Brussels. Everything is blossoming. 

 W sobotę przejechałam się na Grand Place, by obejrzeć pokaz tańca horo - usiłowano zebrać jak największą liczbę osób tańczących w tym na brukselskim rynku. Wydarzenie to jest częścią Balkan trafik Festival, w czasie którego przewidziane są koncerty muzyki i pokazy filmowe związane z Bałkanami.
I ja dołączyłam do tłumu i spróbowałam tańca. Szkoda, że nie mam tego na zdjęciach :P

On Saturday at Grand Place you could see something unusual - people were trying to make the biggest horo dance circle in Belgium. This week in Brussels takes place Balkan Trafik Festival, and this dance was a part of it. I also participated and tried dancing (I wish I had some pictures!)

 Dziś z kolei wzięłam udział w Swap Party Bruxelles - nowej cyklicznej imprezie, w czasie której każdy ma możliwość wymiany ubraniami, których się nie używa. Poznałam wiele nowych osób i świetnie się bawiłam. Miałam też możliwość sprzedać moją biżuterię. Na pewno wezmę udział w następnym swapie :)


 Today I joined 3rg Brussels Swap Party, during which you could exchange clothes with other women. I had an opportunity to sell some of my jewelry :) I met so many nice people and I had a lot fun. I'm sure I will go there next time. (Pictures soon).

5 komentarzy:

 1. Też robiłam wczoraj wietrzenie szaf. Młoda pyta co zrobimy ze starymi ciuchami? ja: wrzucimy do kontenera przy stacji benzynowej, młoda: mamo! po co dzieciom w Afryce bluzy z długim rękawem?? przecież tam jest tak ciepło!!!

  miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam wiosnę i tulipanki <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się tak nie bawię :( ,ja też chcę Swap Party u siebie :)
  Widać wiosnę!!
  Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Podoba mi się że prowadzisz takie bogate, kulturalne życie! ja za praca, domem, psami jestem trochę ograniczona ): No i do miasta mam dalej... Fajnie, że przynajmniej dni sa już dłuższe i mozna popbyc dłużej na dworze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A w niedzielę o tagu zapomniałaś... oj Kasiu, Kasiu!

  OdpowiedzUsuń

Maybe you will like also:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...