Instagram

czwartek, 24 lipca 2014

About the postcrossing in TED

Pewnie już to widzieliście. Niedawno Ana, współzałożycielka serwisu postcrossing.com, została zaproszona do wygłoszenia mowy w czasie spotkania TED.
Jeśli nie spotkaliście się z tym akronimem - TED (Technology, Entertainment, Design) to taka konferencja, zebranie różnych mówców, którzy chcą się podzielić z innymi pasjonującą ideą. Wystąpienia w TED muszą być krótsze niż 18 minut.
Wśród sławniejszych prelegentów TED byli m.in.: Bono, Bill Clinton, Bill Gates, współzałożyciel Wikipedii Jimmy Wales czy Stephen Hawking.

Probably you've already watched this video. I've just found it recently. Some time time ago Ana, the co-founder of the postcrossing.com website was invited to give a speech for the TED event.
3 komentarze:

 1. Haha....tak nie na temat Kasiu, ale rozbawiło mnie to troszkę, jako że Ted to imię mojego lubego, wiec jak mu powiem co tak właściwie znaczy to się lekko zdziwi ;)))
  Miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojejku, gdy zobaczyłam tytuł wpisu, to pomyślałam: "Czyżby w tym zboczonym filmie o misiu było coś o postcrossingu?!" Naprawdę, w filmie, którego nie oglądałam i chyba nie zamierzam, a jego tytuł to właśnie "Ted". Ale dobrze, że okazało się inaczej ;) Na pewno to wielkie wyróżnienie dla Any, ale i dla wszystkich, którzy tworzą ten projekt ;) Czyli w sumie dla nas, haha! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Postcrossing jest debeściak :)

  A miałabyś ochote na twórcze wyzwanie? Zapraszam po szczegóły: http://mil-owo.blogspot.co.uk/2014/08/zrobmy-sobie-sztuke.html

  OdpowiedzUsuń

Maybe you will like also:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...